Samsung Note 4 Ekran Değişimi

Samsung Note 4 Ekran Değişimi

Samsung Note 4 Ekran Değişimi

Samsung Note 4 Ekran Değişimi

Samsung Note 4 Ekran Değişimi

Samsung Note 4 Ekran Değişimi için Cihazınızı getirin ilk önce kontrol edelim.

Cihazınızı getirin kontrol edelim.

Ekran değişimi gerektiren durum söz konusu ise kontrol  ettikten 30 dakikada sonra

Uzman teknik ekibimizin deneyimi ile fabrikadan çıktığı hale geri döndürelim.

İster yanınızda yapılan öz güven deneyimli çalışmamız sonucunda Hemen Teslim

edilmektedir.

Samsung Note 4 Ekran Değişimi

 

Kaliteli, güvenilir ve hızlı Cep Telefonu Tamir Servisi arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Samsung Note 4 Ekran Degisimi cep telefonunuzun arızasını bilmiyorsanız eğer servisimizde ücretsiz olarak ARIZA TESPİTİ yapılmaktadır.

Detaylı bilgi için müşteri temsilcimizle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Not : Servisimizde  Bütün Samsung Modelleri Cam Değişimi yapılmaktadır.

Samsung Note 4 Cam değişimi için kaliteli bir değişim olmasını istiyor iseniz değerli müşterilerimizden 1 gün süre istenmektedir.

Cam değişimi riskli bir işlem gerektirmektedir.

Ekran kırılmasında firmamız sorumluluk kabul etmemektedir.

Ekranınızda kırık mı var yada ses var görüntü mü  yok. Cihazınızı getirin kontrol edelim. Ekran değişimi gerektiren durum söz konusu ise kontrol  ettikten 30 dakikada ile 45 dk içerisinde Uzman teknik ekibimizin deneyimi ile fabrikadan çıktığı hale geri döndürelim. Yanınızda yapılan öz güven gerektiren deneyimli çalışmamız sonucunda Hemen Teslim edilmektedir.

Samsung Note 4 Ekran Değişimi

Not : Servisimizde Samsung Note 4 Ekran cam değişimi yapılmaktadır. orjinal ekranınızın kalitesi yine devam etsin istiyorsanız gelin samsung Note 4 cep telefonunuzun camını değiştirelim eski ilk gününe tekrar dönsün. Cam değişiminde sultanbeyli teknik servis tek adresimizdir.Başka şubemiz yada adresimiz yoktur.  

Samsung  Note 4 İLE İLGİLİ DİĞER YAPTIĞIMIZ İŞLEMLER

Samsung  Note 4 Kamera değişimi

Samsung  Note 4 Kamera Değişimi: Samsung cep telefonumuzun özeliklerin başında gelen kamera özelikleri çok önemli bir yer tutuyor. Cep telefonumuzun ön ve arka kamerası tamamen birbirinden ayrı çalışmaktadır. Genel kamera arızaları darbe sonrası oluşan kırık ile birlikte bulanık ve bunu dışında kamera ekranında kameranın hata vermesi sonucu ortaya çıkan yazılımsal arızalardır. Eğer bir darbe sonucu oluşmuş bir durum yok ise ortada öncelikle sorunun yazılımsal bir sebepten mi yoksa Kameranın kendisinden mi kaynaklandığı tespit edilmeli daha sonrasında konuyla ilgili Yazılım güncellemesi/ Sıfırlaması yapılmalı veya ön Kamera arka kameranın değiştirilmesi gereklidir. Kamera değişimleri aynı gün içerisinde Sultanbeyli teknik servisimizde yapılabilmekte olup parça temin süreci dolayısıyla bu süre uzayabilmektedir. Kamera değişimi 6 Ay Garantili olarak yapılmaktadır.

Samsung Note 4 Arka Kasa Değişimi

Samsung  Note 4 Arka Kasa Değişimi: Samsung Mağazamızda bütün model cep telefon orjinal arka kapak ve kasa değişimi 1 saat gibi bir zamanda orjinal kutudan çıkışı gibi siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.Cep telefonları fabrika çıkışı itibariyle metal görünümlü kasaya sahiptirler, kullanıma bağlı olarak bu telefon kasaları zaman zaman cepte taşıma esnasında anahtar bozuk para ve benzeri cisimler sayesinde çizilebilir düşme esnasında darbe izi görünümünü bozabilir Çirkin bi hale getirebilir. Böyle duruma uğrayan cep telefonlarınızın kasalarını servis orjinali kutusunu sıfırı ile değiştirerek ilk günkü yeni haline kavuşturuyoruz. Bunun için en kısa zamanda dükkanımıza uğramak Tarafımızca yapılan bütün ürünler sultanbeyli teknik servis tarafından garantilidir.

Samsung  Note 4 Cep telefonu Hoparlör tamiri

Samsung Note 4 Hoparlör Değişimi : Samsung Cep telefonları sorunlarının en çok raslanan ses problemlerin başında gelen zil ses müzik sesi ve benzeri ses sorunların çözümü olarakta firmamız orjinal parça değişimi yapmaktadır.Telefonunuz ilk aldığınız gün gibi orjinal sesine sahip olur servisimizde takılan bütün parçalar orjinal olup 6 ay garanti vermekteyiz.

Samsung  Note 4 Mikrofon Değişimi

Samsung Note 4 Mikrofon Değişimi: Samsung Note 4 ve Bütün akılı cep telefonlarının 2 veya 3 mikrofon bulunmaktadır.cep telefonunuz karşıya ses gitmiyorsa. veya whatsap ve benzeri sosyal ağ üzerinde konuştuğunuz zaman üst mikrofon çalışmıyorsa Kesin çözüm bizde bütün model cep telefon mikrofonları orjinal olarak değişimini sağlıyoruz. İlk aldığınız gibi güzel bir ses görüştüğünüz kişiye gider.Kaliteli hizmet sunan servisimiz değişim sonrası oluşacak mikrofon sorununa 6 ay garanti vermektedir.

Samsung  Note 4 Batarya Değişimi

Samsung Note 4 Batarya Değişimi : Gelişen teknoloji sayesinde bazı cep telefonlarımızın bataryaları telefonunuzun içerisinde yer almaktadır. Cep telefonunuzun bataryası teknik servis ekibimiz sayesinde değiştirilebilir. Piyasadaki bütün akıllı telefonların pillerinin belli bir ömrü vardır ve ne yazık ki hiç bir pil ömrü sonsuza dek sürmemektedir. Marka model fark etmez telefonunuzun kullanıma bağlı olarak belli bir süre sonunda pil ömrü biter veya şişme sonucu değişmesi gerekir.şişme sonucunda mutlaka telefonumuzun bataryasını değiştirmemiz gerekmektedir aksi durumda tehlikeli sonuçlarla karşılaşabiliriz.

Telefonunuzun pil göstergesi Şarjdan çıkarttığınızda 100 iken yüzde 50’ye hemen düşebilir. Bu benzeri değişkenlikler gösteren benzer durumlarda bataryanın ömrü bitmiş veya yakın zamanda telefonunuza zarar verebilir duruma geldiğini göstermektedir. Pil değişimi sonrası telefonunuzun şarj süresi eski düzenine tekrar kavuşur.İstanbul neresinde olursanız olun Sultanbeyli teknik servisimize davet eder çözümünü en kısa sürede yapıp teslim ederiz.

Samsung  Note 4 Şarj Soket Değişimi

Samsung Note 4 Şarj Soket Değişimi : Samsung Note 4 kullanıcısının en çok karşılaştığı sorunlardan biride cep telefonun şarj olmamasıdır. Eğer cep telefonunuz şarj olmuyorsa, kontrol etmeniz gereken ilk önce farklı şarj cihazı ile denemeniz gerekir. Eğer yine şarj olmuyorsa sorununuz şarj soketinden kaynaklanıyor olabilir. Şarj soketi tamirini ; Profesyonel teknik ekibimizle hızlı, kaliteli ve uygun fiyata hizmet veriyoruz. Cep telefonunuzun şarj soketinin üzerinde kulaklık soketi, wi-fi anteni, mikrofon entegresi, şebeke antenleri, Zil sesi yolları ve benzeri parçalar bulunmaktadır.

Cep telefonunuz şarj olmuyorsa ,Cep telefonum bilgisayarı görmüyor,cep telefonumun sesi karşı tarafa gitmiyor, zil sesi çıkmıyor, wi-fi çekmiyor yada şebekem az çekiyor gibi şikayetleriniz varsa büyük bir ihtimalle şarj soketi bordunun değişmesi gerekmektedir. Note 4 telefonunuzun şarj soketi orjinal olmayan şarj aleti kullanmak , cebimizde gözle görülmeyen yada görülen tozların dolması ile tıkanması ile yabancı madde girmesi, ıslak elle kulanımda giren sıvı teması ve şarj olurken düşme sonucunda yada zorla şarj aletini takma sonucunda kırılmadan dolayı bozulur. Bunun gibi yada benzeri durumlar için cihazınızı rahatlıkla Sultanbeyli teknik servisimize getirebilirsiniz.

Samsung  Note 4 Kasa Değişimi

Samsung Note 4 cep telefonu kasa değişimi : Mağazamızda bütün model cep telefon orjinal arka kapak ve kasa değişimi 1 saat gibi bir zamanda orijinal kutudan çıkışı gibi siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.Cep telefonları fabrika çıkışı itibariyle metal görünümlü kasaya sahiptirler, kullanıma bağlı olarak bu telefon kasaları zaman zaman cepte taşıma esnasında anahtar bozuk para ve benzeri cisimler sayesinde çizilebilir düşme esnasında darbe izi görünümünü bozabilir Çirkin bi hale getirebilir. Böyle duruma uğrayan cep telefonlarınızın kasalarını servis orjinali kutusunu sıfırı ile değiştirerek ilk günkü yeni haline kavuşturuyoruz. Bunun için en kısa zamanda dükkanımıza uğramak Tarafımızca yapılan bütün ürünler mağazamızca garantilidir.

Samsung  Note 4 Yazılım Güncellemesi

Samsung Note 4 cep telefonu yazılım yüklenmesi : Cep telefonunuz ister android ister ios ister windows olsun yazılım hatası olan rom dosyalarını güncellemede yarım kalmış hataları yada frp dediğimiz google play store hizmetlerinde kullandığımız şifresi unutulmuş hesap kaldırma , telefon kilidi , ekran şifresi işlemlerini cihazlarınızı orjinal bir sekilde özel boxlarıyla yazılımlarınız yüklüyoruz.Cep telefonunuz orjinal haline getiriyoruz.  Yazılım süresi yaklaşık 2 saat gibi bi süre zamanında son buluyor orjinal yazılım orjinal rom dosyası ve tek yapmanız gereken Sultanbeyli teknik servis mağazamıza uğramanız. Cihazınızı getirin kontrol edelim.

Güvenilir ve kaliteli hizmet vermekten gurur duyarız.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ BİZİM İÇİN EN ÖNEMLİ ETKENDİR.

Adres :  Alibaba iletişim SULTANBEYLİ Atlaspark avm karşısında opetin hemen arkasında

Dumlupınar cad. No:5/B

Tel : 0545.506.60.66 (7/24)

Yazar hakkında

Sultanbeyli Teknik Servis administrator

ALİ BABA GSM İletişim LTD. ŞTİ. ekran değişimi,Tablet ve cep telefonu tamirinde Türkiye rekorunu elinde bulunduran, garantili ve kesintisiz hizmet veren bir teknik servistir

18 yorum

💜 Judy is interested in you! More info: https://letsg0dancing.page.link/go?hs=6f1caf59fcddd54e884fdb762a7beca6& 💜Yayın tarihi6:53 pm - Ağu 24, 2022

w88j04

PorterYayın tarihi5:16 am - Eyl 6, 2022

Çerezler, web-sitelerinin, kullanıcıların deneyimlerini
daha verimli hale getirmek amacıyla kullandığı küçük metin dosyalarıdır.
Yasalara göre, bu sitenin işletilmesi için kesinlikle gerekli olan çerezleri.

my web site: külotlu çorap soft tecavüz esnemek

💌 Уведомляем,на ваш адрес утвердили приз. Примите в вашем личном кабинете – https://forms.yandex.com/cloud/63147fd7361c9a0f7542b377/?hs=6f1caf59fcddd54e884fdb762a7beca6& 💌Yayın tarihi11:38 pm - Eyl 11, 2022

o592dg

RodolfoYayın tarihi12:41 pm - Eyl 15, 2022

Kayla Green and Mona Kim at LatexPussyCats. 17,782 98 %.

Latex Pussy Cats Subscribe.

My site … japan ass Rusça Oral

NorrisYayın tarihi6:43 pm - Eyl 15, 2022

Banyoda yardım isteyen kız kardeşini sikiyor Lavaboya gidip orada elini yüzünü yıkamak isteyen kız,
küpesi deliğe düşünce onu eliyle almaya çalışıyor.

Ancak daha sonra elini lavabo deliğine batırarak çıkarmaya çalıştığı küpesini çıkaramıyor ve eli.

Also visit my homepage stepmom pantyhose cameltoe

WalterYayın tarihi3:20 pm - Eyl 22, 2022

Czech twinks ikiz kizlar yilbasi araması için 479⭐ porno filmi listeniyor.✓ En iyi czech twinks ikiz kizlar yilbasi sikiş videoları karayilan ile izlenir.

Here is my web page Kadınları orgazma ulaştıran seks pozisyonları nelerdir?

Hello World! https://helloworld.com?hs=6f1caf59fcddd54e884fdb762a7beca6&Yayın tarihi1:29 pm - Eyl 30, 2022

m1x0j5

MadelineYayın tarihi8:50 pm - Eki 2, 2022

HIGHTFILM Erkek ve kadın parmaklarını birbirine geçirip yatakta birbirlerine yakın yatıyorlar.
Mutlu çift, rahat yumuşak yatakta sevişiyor. beyaz keten üst.
seks, 4k. kopitin. DenisNata Mutlu kadın yatakta yatıyor ve hamilelik testi yapıyor.

Tanımlanamayan bir kız iki çizgili pozitif hamilelik testi
tutuyor. Hamilelik.

Here is my site: herkes sikini emer gay porno videosu

SissoloYayın tarihi2:30 am - Eki 9, 2022

lasix iv po conversion Rachel Schiff reported research funding from AstraZeneca, GlaxoSmithKline, Gilead Sciences, and PUMA Biotechnology, and is a consulting advisory committee member for Macrogenics and Eli Lilly outside the submitted work

AlejandraYayın tarihi12:05 am - Eki 20, 2022

00:00. türk ünlü sex ama boşalma derleme Eve Gelen Tesisatci Kizi Sikiyor Indir Full HD 4K Porno video
konulu zorla kendini üvey Habla Türkçe Altyazılı Ufak
Kızını Beceren Baba Pornosu saunada sex filmleri izle travestileri zevkle
boşalmaları noel baba xnxx etli am videoları eş
değiştirme.

AntonYayın tarihi10:02 am - Eki 27, 2022

Küçük Alman genç derin türk gay porno ve büyük çük ağzına boşalmak mobil porno videoları garip bir aile ile 06:
30. 43 13670. Gerçek gay sex turk olgun anne iyi kız 03:
44. german sex porn Yerli erotik Adult film izle Porn indir şişman pornosu Türk seks izle porno abuelas HD
sex film izle Mature seks Türk evde porno Konulu porno Olgun porno Erotik
video izle Arap porno.

KathyYayın tarihi5:10 am - Kas 19, 2022

Pornografi Fotoğrafları. Eksik Film/Dizi Bildir Film Dizi
Biz ve ortaklarımız çerezler gibi teknolojiler kullanıyoruz ve
size en iyi çevrimiçi hizmeti sunabilmek adına internet tarama.

Here is my page … Pink Womens Pantyhose

EtsukoYayın tarihi12:30 pm - Kas 19, 2022

Saat gece 2yi liseli kız erotik ful Ve büyük bir zevkle eşimin üzerinde gidip gelmeye başladı.

Kısık kısık inliyor, ayrıca eminim ki fotoğrafçı erkek kadın.

Here is my homepage: ablasiyla pornosu

LilianaYayın tarihi6:26 pm - Kas 19, 2022

XHamster serves all Gay Porn Videos for free. Stream new homosexual
sex tube movies of uncensored hardcore fucking action with hot men & boys right now!

Here is my web site :: Shoplyfter Avery Stone

OrenYayın tarihi11:24 am - Kas 20, 2022

Cevap metni. Allah’a hamd olsun. Hamd, Allah Teâlâ’yadır.
Nişan veya evlilik sırasında yüzük takmak, eski bir gelenek olup
hıristiyanların yapageldikleri taklitlerindendir.Üzülerek ifâde
etmek gerekirse bu gelenek, müslümanlar arasında da yaygın bir hâle gelmiştir.
Bu gelenek, yüzüğün, karı-kocanın birbirine sevgi.

Also visit my blog; Yaşlı erotik seks at ile kadın sikişi izle

MitchYayın tarihi1:39 pm - Kas 20, 2022

Kamyonda sikişen son klitoris piercing amatör porno videoları porno.
1 ay önce 6 izlenme. Fake brazzers. 1 ay önce 4 izlenme. Bir cevap yazın Cevabı iptal etmek için tıklayın.
Yıllardır sizlere yabancı ve yerli porno filmlerini donmadan izleme seçeneği ile sunuyor sizlere bedava seks filmlerine göz atma imkanı sunuyoruz.
Porno izlemek için yapılması gerekenler nelerdir?

ElliottYayın tarihi3:07 pm - Kas 21, 2022

Mechanism Dicyclomine hydrochloride is an antispasmodic and anticholinergic.

My web site … how long after starting dicycloverine do you lose weight

MargaretaYayın tarihi4:53 pm - Kas 22, 2022

Teen Shyla Jennings Learns About Sex From Her Stepmother Cherie DeVille.
602.8k 100% 10min 1080p. Defloration u tube. 527.7k 100% 5min 720p.
Onlycougars Com.

My blog post … Fethiye Liseler Listesi

Bir cevap yazın