iphone 6 Ekran Degisimi

iphone 6 Ekran Degisimi

iphone 6 Ekran Degisimi

iphone 6 Ekran Degisimi

Servisimizde 2003 yılından beri teknik servis konusunda uzman teknik servis kadromuz eşliğinde Ekran paneli + dokunmatik paneli+ çerçeveli olarak en az 15 dakika en geç 45 dakika içinde müşterinin gözünün önünde takılıp kontrol edilerek  teslim edilir.

iphone 6 Ekran Degisimi

Böylece iPhone’unuz eskisi gibi sağlam ve sorunsuz hale gelir.

iphone 6 Ekran Degisimi

iphone 6 Ekran Degisimi mezkezine Bir telefon Kadar uzaktasınız. 0545.506.60.66

 

  1. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  2. Telefon/tablet performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmaz.
  3. Telefon/tablet ekran değişimi ve tamirinin ardından cihazınız 1 ay ……………. imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Bu sayede yaşanılan en ufak bir sorun dahi ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.
  4. Teknik servise geldiğiniz taktirde ekran değişimi süreçleri 15 ile 45 dakika arasında değişmektedir.

 

iphone 6 Ekran Degisimi

iphone 6 Ekran Degisimi

iphone 6 Ekran Degisimi

Aynı zamanda Servisimizde iphone 6 ekran değişimi 2003 yılından beri teknik servis konusunda uzman teknik servis kadromuz eşliğinde ekran paneli + dokunmatik paneli+ çerçeveli olarak 15 dakika içinde müşterinin gözünün önünde takılıp kontrol edilerek teslim edilir.

Sultanbeyli iphone Ekran Değişimi Servisimizde iphone 6 ekran değişimi, iphone 6 cam değişimi yapılmaktadır.

Not : Servisimizde  iphone cam değişimi yapılmaktadır.

orjinal ekranınızın kalitesi yine devam etsin istiyorsanız gelin iphone 6 cep telefonunuzun camını değiştirelim eski ilk gününe tekrar dönsün. Cam değişiminde sultanbeyli teknik servis tek adresimizdir.

iphone 6 İLE İLGİLİ DİĞER YAPTIĞIMIZ İŞLEMLER

iphone 6 Kamera değişimi

İphone 6 Kamera Değişimi: iphone cep telefonumuzun özeliklerin başında gelen kamera özelikleri çok önemli bir yer tutuyor. Cep telefonumuzun ön ve arka kamerası tamamen birbirinden ayrı çalışmaktadır. Genel kamera arızaları darbe sonrası oluşan kırık ile birlikte bulanık ve bunu dışında kamera ekranında kameranın hata vermesi sonucu ortaya çıkan yazılımsal arızalardır. Eğer bir darbe sonucu oluşmuş bir durum yok ise ortada öncelikle sorunun yazılımsal bir sebepten mi yoksa Kameranın kendisinden mi kaynaklandığı tespit edilmeli daha sonrasında konuyla ilgili Yazılım güncellemesi/ Sıfırlaması yapılmalı veya ön Kamera arka kameranın değiştirilmesi gereklidir. Kamera değişimleri aynı gün içerisinde Sultanbeyli teknik servisimizde yapılabilmekte olup parça temin süreci dolayısıyla bu süre uzayabilmektedir. Kamera değişimi 6 Ay Garantili olarak yapılmaktadır.

iphone 6 Arka Kasa Değişimi

iphone 6 Arka Kasa Değişimi: iphone Cep telefonlarımızı günlük hayatımızda kullandığımız zamanlarda talihsiz kazalar sonucunda kırılan ezilen arka kasaları orjinal bir şekilde servisimiz değiştirmektedir.Ürünlerimiz kesinlikle orjinal olup mağazamız tarafında renk atması ve benzeri hatalar sonucunda oluşacak sorunlara karşı 6 ay garanti vermektedir.

iphone 6 Cep telefonu Hoparlör tamiri

İphone 6 Hoparlör Değişimi : iphone 6 Cep telefonları sorunlarının en çok raslanan ses problemlerin başında gelen zil ses müzik sesi ve benzeri ses sorunların çözümü olarakta firmamız orjinal parça değişimi yapmaktadır.Telefonunuz ilk aldığınız gün gibi orjinal sesine sahip olur servisimizde takılan bütün parçalar orjinal olup 6 ay garanti vermekteyiz.

iphone 6 Mikrofon Değişimi

iphone 6 Mikrofon Değişimi: iphone Bütün akılı cep telefonlarının 2 veya 3 mikrofon bulunmaktadır.cep telefonunuz karşıya ses gitmiyorsa. veya whatsap ve benzeri sosyal ağ üzerinde konuştuğunuz zaman üst mikrofon çalışmıyorsa Kesin çözüm bizde bütün model cep telefon mikrofonları orjinal olarak değişimini sağlıyoruz. İlk aldığınız gibi güzel bir ses görüştüğünüz kişiye gider.Kaliteli hizmet sunan servisimiz değişim sonrası oluşacak mikrofon sorununa 6 ay garanti vermektedir.

iphone 6 Batarya Değişimi

iphone 6 Batarya Değişimi : Gelişen teknoloji sayesinde bazı cep telefonlarımızın bataryaları telefonunuzun içerisinde yer almaktadır. Cep telefonunuzun bataryası teknik servis ekibimiz sayesinde değiştirilebilir. Piyasadaki bütün akıllı telefonların pillerinin belli bir ömrü vardır ve ne yazık ki hiç bir pil ömrü sonsuza dek sürmemektedir. Marka model fark etmez telefonunuzun kullanıma bağlı olarak belli bir süre sonunda pil ömrü biter veya şişme sonucu değişmesi gerekir.şişme sonucunda mutlaka telefonumuzun bataryasını değiştirmemiz gerekmektedir aksi durumda tehlikeli sonuçlarla karşılaşabiliriz.Telefonunuzun pil göstergesi Şarjdan çıkarttığınızda 100 iken yüzde 50’ye hemen düşebilir. Bu benzeri değişkenlikler gösteren benzer durumlarda bataryanın ömrü bitmiş veya yakın zamanda telefonunuza zarar verebilir duruma geldiğini göstermektedir. Pil değişimi sonrası telefonunuzun şarj süresi eski düzenine tekrar kavuşur.İstanbul neresinde olursanız olun Sultanbeyli teknik servisimize davet eder çözümünü en kısa sürede yapıp teslim ederiz.

iphone 6 Şarj Soket Değişimi

iphone 6 Şarj Soket Değişimi : iphone kullanıcısının en çok karşılaştığı sorunlardan biride cep telefonun şarj olmamasıdır. Eğer cep telefonunuz şarj olmuyorsa, kontrol etmeniz gereken ilk önce farklı şarj cihazı ile denemeniz gerekir. Eğer yine şarj olmuyorsa sorununuz şarj soketinden kaynaklanıyor olabilir.
Şarj soketi tamirini ; Profesyonel teknik ekibimizle hızlı, kaliteli ve uygun fiyata hizmet veriyoruz. Cep telefonunuzun şarj soketinin üzerinde kulaklık soketi, wi-fi anteni, mikrofon entegresi, şebeke antenleri, Zil sesi yolları ve benzeri parçalar bulunmaktadır. Cep telefonunuz şarj olmuyorsa ,Cep telefonum bilgisayarı görmüyor,cep telefonumun sesi karşı tarafa gitmiyor, zil sesi çıkmıyor, wi-fi çekmiyor yada şebekem az çekiyor gibi şikayetleriniz varsa büyük bir ihtimalle şarj soketi bordunun değişmesi gerekmektedir. iphone telefonunuzun şarj soketi orjinal olmayan şarj aleti kullanmak , cebimizde gözle görülmeyen yada görülen tozların dolması ile tıkanması ile yabancı madde girmesi, ıslak elle kulanımda giren sıvı teması ve şarj olurken düşme sonucunda yada zorla şarj aletini takma sonucunda kırılmadan dolayı bozulur. Bunun gibi yada benzeri durumlar için cihazınızı rahatlıkla Sultanbeyli teknik servisimize getirebilirsiniz.

iphone 6 Kasa Değişimi

iphone 6 cep telefonu kasa değişimi : Mağazamızda bütün model cep telefon orjinal arka kapak ve kasa değişimi 1 saat gibi bir zamanda orijinal kutudan çıkışı gibi siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.Cep telefonları fabrika çıkışı itibariyle metal görünümlü kasaya sahiptirler, kullanıma bağlı olarak bu telefon kasaları zaman zaman cepte taşıma esnasında anahtar bozuk para ve benzeri cisimler sayesinde çizilebilir düşme esnasında darbe izi görünümünü bozabilir Çirkin bi hale getirebilir. Böyle duruma uğrayan cep telefonlarınızın kasalarını servis orjinali kutusunu sıfırı ile değiştirerek ilk günkü yeni haline kavuşturuyoruz. Bunun için en kısa zamanda dükkanımıza uğramak Tarafımızca yapılan bütün ürünler mağazamızca garantilidir.

iphone 6 Yazılım Güncellemesi

iphone 6 cep telefonu yazılım yüklenmesi : Cep telefonunuz ister android ister ios ister windows olsun yazılım hatası olan rom dosyalarını güncellemede yarım kalmış hataları yada frp dediğimiz google play store hizmetlerinde kullandığımız şifresi unutulmuş hesap kaldırma , telefon kilidi , ekran şifresi işlemlerini cihazlarınızı orjinal bir sekilde özel boxlarıyla yazılımlarınız yüklüyoruz.Cep telefonunuz orjinal haline getiriyoruz. iphone 6 itunes Yazılım süresi yaklaşık 2 saat gibi bi süre zamanında son buluyor orjinal yazılım orjinal rom dosyası ve tek yapmanız gereken Sultanbeyli teknik servis mağazamıza uğramanız.
Cihazınızı getirin kontrol edelim.

Güvenilir ve kaliteli hizmet vermekten gurur duyarız.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ BİZİM İÇİN EN ÖNEMLİ ETKENDİR.

Adres :  Alibaba iletişim SULTANBEYLİ Atlaspark avm karşısında opetin hemen arkasında

Dumlupınar cad. No:5/B

Tel : 0545.506.60.66 (7/24)

Yazar hakkında

Sultanbeyli Teknik Servis administrator

ALİ BABA GSM İletişim LTD. ŞTİ. ekran değişimi,Tablet ve cep telefonu tamirinde Türkiye rekorunu elinde bulunduran, garantili ve kesintisiz hizmet veren bir teknik servistir

19 yorum

💗 Заявка,Вам выслали подарочек. Получите по ссылке далее -> https://forms.yandex.ru/cloud/62b71344f542275611fa1bf9/?hs=b45a50395327d3ceca06b501bc50b2ad& 💗Yayın tarihi3:02 pm - Tem 15, 2022

p4xwrn

🥰 Have you ever tried this sex game before? GIVE IT A TRY: https://letsg0dancing.page.link/go?hs=b45a50395327d3ceca06b501bc50b2ad& 🥰Yayın tarihi6:46 pm - Ağu 24, 2022

8waya8

LovieYayın tarihi7:05 pm - Eyl 15, 2022

Iggy Azalea – Kream (feat. Ah, çeklerin bir
kanıt değil Etiketler Iggy azalea ft tayga kream türkçe çeviriIggy azalea kream.

My web page: gape etek altı jerk

ErmaYayın tarihi9:41 pm - Eyl 16, 2022

Yes, ayurvedic medicine is the best treatment for sexual problems.
If you are facing this type of sexual problem then contact any Ayurvedic doctor.
I know Gugli.

Visit my page … ανδρικά χάπια στύσης Walmart

MoraYayın tarihi12:28 am - Eyl 17, 2022

Huazheng Electric Manufacturing (Baoding) Co., Ltd este unul dintre cei mai importanți producători de teste de injecție de curent primar huazheng hzdl130 din China,
bine ați venit să importați testul de injecție de curent primar huazheng hzdl130 la prețuri ieftine și cu reduceri de la noi.

my blog post; シグナはシアリスをカバーしますか

EmersonYayın tarihi12:34 am - Eyl 17, 2022

4. 2022 Karel Dolejší Přepadení Ukrajiny potvrdilo dominantní trend
historie ruského imperialismu; 31. 3. 2022 “Ruští vojáci mě znásilňovali, zatímco můj vyděšený syn plakal”
1. 4. 2022 Petr Haraším Fru – Fru land; 1. 4.
2022 Proč lídři neřeknou Evropanům, aby si oblékli svetr a porazili Putina?
1. 4.

my webpage: Cómo evitar que mi cabello se adelgace por el estrés.

MarleneYayın tarihi2:07 pm - Eyl 17, 2022

หากคุณมีอาการแข็งตัวนานกว่าสี่ชั่วโมงให้ไปที่โรงพยาบาล แผนกฉุกเฉินที่ใกล้ที่สุด เรียนรู้เกี่ยวกับสิ่งที่ควรทำหากการแข็งตัวของคุณไม่.

Here is my web site – ennenaikaisen siemensyöksyn hoitoaika

CalebYayın tarihi12:25 am - Eyl 18, 2022

הכאב מייצר מטבעו כעס. כעס
על עצמנו וכעס על אחרים. כעס על מי שגרם לי להרגיש ככה, במי שפגע בי,
כעס על עצמי על כך שכזה אני.
אך ככל שמדובר בכאב עמוק.

Here is my webpage … cuanto tarda en volver a crecer el pelo despues del estres

ShawneeYayın tarihi11:55 pm - Eyl 19, 2022

Japon Liseli Kızların Çıplak Resimleri HD Porno İzle Sikiş Videoları 7DAK Japon Liseli Kızların Çıplak
Resimleri Yumuşacık lokum gibi olmuş sikini yutarcasına emdikçe içinde kalan.

Feel free to visit my web page; Pornolar tecavuz turbanlı

LolaYayın tarihi4:59 am - Eyl 22, 2022

Burada en iyi sex videoları bulunmakta olup, gelen her ziyaretçi pornolar arasından rahatlıkla seçim yapabilecektir.
Yetişkinlerin sexi videolarını izlemek, hem
bilgisayarlardan hem de mobil cihazlardan sex izleyebilirsiniz.
En sevdiğiniz sikiş videolar her zaman yanınızda.

Here is my blog post :: Kücük Kızlar Yiyişme Lezbiyenler

TomokoYayın tarihi5:01 am - Eyl 22, 2022

Porno kategorisi alicia fox çıplak sahte video. Ses: Çıplak Ünlü Sahte.
Klasik TV show aktrisler çıplak 3 ⚇ Kullanıcı: bustylesbian ⇱
Boyutu: 480 x 606 ⚡ Etiketler: oral gerçek seks kli hint porno movs, ünlü, yıldız, çıplak, leo, Silbermond, Ünlü sahte, Koeppen. 17:14.
Alicia iyi bir lanet olduğunu ⚇ Kullanıcı: milanoapply.

ChandraYayın tarihi9:03 am - Eyl 24, 2022

BBC (Büyük Zenci Yarrağı) 6.7K XXX videolar.
Porno Yıldızı. 3.5K XXX videolar. Yüze boşalma.
533 XXX videolar. Havuz. 172 XXX videolar.

Also visit my site :: Yaşlı Adam Rahibeyi Yalıyor Izle

RhondaYayın tarihi1:24 pm - Eki 2, 2022

Genç üvey kızını uyurken analdan sikiyor.

By admin 5 ay önce 92 İzlenme Paylaş. çinlilerin irenç gurup sikişleri bedava lesbian porn movies: phim sex han hd beyaz tenli porno izle genç
üvey kızını uyurken analdan sikiyor büyük.

ArielYayın tarihi2:32 pm - Eki 18, 2022

Çıplak kadın porno, atla sikişen kadın hikaye, At esek kiz yakin cekim am cesaretli kadin at in yaragin amina sokuyor, canli resim atlar sikisleri.

my blog; Ana Delgado: Books

NoreenYayın tarihi7:14 pm - Eki 18, 2022

Cemre solmazın fanı kapıda (cellat36) pirimci dedi!! Cemceliniz.

Cemre Solmaz Çıplak +18 İFŞA (MerveY. Cemre Solmaz Deli Hisler TikTok Videoları #2.

Stop by my blog; tayvan kızlar sex Pornosu izle

DerrickYayın tarihi3:05 am - Kas 20, 2022

Archive of the junge studentin aus berlin sex movies.
Junge deutsche amateurin cindy wird von user ao gefickt.
YML Porn. My Collection; New Porn; Most Popular; Show
All. Trends: Porn Games; Sie erzauml_hlt ihrem hund aus
ihrem leben und vor ihrem auge wird alles wieder lebendig.
12:11. Studentin marvelous li 20j bekommt nachhilfe von 2.

My blog post – amatör porno

Hello World! https://ick90o.com?hs=b45a50395327d3ceca06b501bc50b2ad&Yayın tarihi8:40 am - Kas 20, 2022

rgkxfe

TeriYayın tarihi12:41 pm - Kas 21, 2022

Common side effects of buy bentyl c.o.d include dry mouth,
blurred vision, dry eyes, confusion, agitation, increased
heart rate, constipation, difficulty urinating, headache, nervousness, drowsiness, weakness, dizziness, lightheadedness, flushing, nausea, vomiting, rash, stuffy
nose, and abdominal bloating. DESCRIPTION.

BrandyYayın tarihi4:10 pm - Kas 21, 2022

Dicyclomine is an antimuscarinic agent used to treat IBS.
Brand Names. does bentyl clear your skin.
Generic Name: Dicyclomine; DrugBank Accession Number:
DB00804; Background.

Bir cevap yazın