Huawei Mate 20 Ekran Değişimi

Huawei Mate 20 Ekran Değişimi

Huawei Mate 20 Ekran Değişimi

Huawei Mate 20 Ekran Değişimi

Huawei Mate 20 Ekran Değişimi Servisimizde 2003 yılından beri teknik servis konusunda uzman teknik servis kadromuz eşliğinde Ekran paneli + dokunmatik paneli+ çerçeveli olarak en az 15 dakika en geç 45 dakika içinde müşterinin gözünün önünde takılıp kontrol edilerek  teslim edilir. Böylece huawei telefonunuz eskisi gibi sağlam ve sorunsuz hale gelir.

Huawei Mate 20 Ekran Değişimi

Huawei Mate 20 Ekran Değişimi mezkezine Bir telefon Kadar uzaktasınız. 0545.506.60.66

  1. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  2. Telefon/tablet performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmaz.
  3. Telefon/tablet ekran değişimi ve tamirinin ardından cihazınız 1 ay ……………. imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Bu sayede yaşanılan en ufak bir sorun dahi ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.
  4. Teknik servise geldiğiniz taktirde ekran değişimi süreçleri 15 ile 45 dakika arasında değişmektedir.

Huawei Mate 20 Ekran Değişimi

Huawei Mate 20 Cep Telefonu  İLE İLGİLİ DİĞER YAPTIĞIMIZ İŞLEMLER

Huawei Mate 20 Kamera değişimi

Huawei Mate 20 Kamera Değişimi: Huawei Mate 20 cep telefonumuzun özeliklerin başında gelen kamera özelikleri çok önemli bir yer tutuyor. Cep telefonumuzun ön ve arka kamerası tamamen birbirinden ayrı çalışmaktadır. Genel kamera arızaları darbe sonrası oluşan kırık ile birlikte bulanık ve bunu dışında kamera ekranında kameranın hata vermesi sonucu ortaya çıkan yazılımsal arızalardır. Eğer bir darbe sonucu oluşmuş bir durum yok ise ortada öncelikle sorunun yazılımsal bir sebepten mi yoksa Kameranın kendisinden mi kaynaklandığı tespit edilmeli daha sonrasında konuyla ilgili Yazılım güncellemesi/ Sıfırlaması yapılmalı veya ön Kamera arka kameranın değiştirilmesi gereklidir. Kamera değişimleri aynı gün içerisinde Sultanbeyli teknik servisimizde yapılabilmekte olup parça temin süreci dolayısıyla bu süre uzayabilmektedir. Kamera değişimi 6 Ay Garantili olarak yapılmaktadır.

Huawei Mate 20 Arka Kasa Değişimi

Huawei Mate 20 Arka Kasa Değişimi: Huawei Cep telefonlarımızı günlük hayatımızda kullandığımız zamanlarda talihsiz kazalar sonucunda kırılan ezilen arka kasaları orjinal bir şekilde servisimiz değiştirmektedir.Ürünlerimiz kesinlikle orjinal olup mağazamız tarafında renk atması ve benzeri hatalar sonucunda oluşacak sorunlara karşı 6 ay garanti vermektedir.

Huawei Mate 20 Cep telefonu Hoparlör tamiri

Huawei Mate 20 Hoparlör Değişimi : Huawei Cep telefonları sorunlarının en çok rastlanan ses problemlerin başında gelen zil ses müzik sesi ve benzeri ses sorunların çözümü olarakta firmamız orjinal parça değişimi yapmaktadır.Telefonunuz ilk aldığınız gün gibi orjinal sesine sahip olur servisimizde takılan bütün parçalar orjinal olup 6 ay garanti vermekteyiz.

Huawei Mate 20 Mikrofon Değişimi

Huawei Mate 20 Mikrofon Değişimi: Huaweı Bütün akıllı cep telefonlarının 2 veya 3 mikrofon bulunmaktadır. Cep telefonunuz karşıya ses gitmiyorsa. veya whatsapp ve benzeri sosyal ağ üzerinde konuştuğunuz zaman üst mikrofon çalışmıyorsa Kesin çözüm bizde bütün model cep telefon mikrofonları orjinal olarak değişimini sağlıyoruz. İlk aldığınız gibi güzel bir ses görüştüğünüz kişiye gider.Kaliteli hizmet sunan servisimiz değişim sonrası oluşacak mikrofon sorununa 6 ay garanti vermektedir.

Huawei Mate 20 Batarya Değişimi

Huawei Mate 20 Batarya Değişimi : Gelişen teknoloji sayesinde bazı cep telefonlarımızın bataryaları telefonunuzun içerisinde yer almaktadır. Cep telefonunuzun bataryası teknik servis ekibimiz sayesinde değiştirilebilir. Piyasadaki bütün akıllı telefonların pillerinin belli bir ömrü vardır ve ne yazık ki hiç bir pil ömrü sonsuza dek sürmemektedir. Marka model fark etmez telefonunuzun kullanıma bağlı olarak belli bir süre sonunda pil ömrü biter veya şişme sonucu değişmesi gerekir.şişme sonucunda mutlaka telefonumuzun bataryasını değiştirmemiz gerekmektedir aksi durumda tehlikeli sonuçlarla karşılaşabiliriz.

Telefonunuzun pil göstergesi Şarjdan çıkarttığınızda 100 iken yüzde 50’ye hemen düşebilir. Bu benzeri değişkenlikler gösteren benzer durumlarda bataryanın ömrü bitmiş veya yakın zamanda telefonunuza zarar verebilir duruma geldiğini göstermektedir. Pil değişimi sonrası telefonunuzun şarj süresi eski düzenine tekrar kavuşur.İstanbul neresinde olursanız olun Sultanbeyli teknik servisimize davet eder çözümünü en kısa sürede yapıp teslim ederiz.

Huawei Mate 20 Şarj Soket Değişimi

Huawei Mate 20 Şarj Soket Değişimi : Huawei  kullanıcısının en çok karşılaştığı sorunlardan biride cep telefonun şarj olmamasıdır. Eğer cep telefonunuz şarj olmuyorsa, kontrol etmeniz gereken ilk önce farklı şarj cihazı ile denemeniz gerekir. Eğer yine şarj olmuyorsa sorununuz şarj soketinden kaynaklanıyor olabilir.
Şarj soketi tamirini ; Profesyonel teknik ekibimizle hızlı, kaliteli ve uygun fiyata hizmet veriyoruz. Cep telefonunuzun şarj soketinin üzerinde kulaklık soketi, wi-fi anteni, mikrofon entegresi, şebeke antenleri, Zil sesi yolları ve benzeri parçalar bulunmaktadır.

Cep telefonunuz şarj olmuyorsa ,Cep telefonum bilgisayarı görmüyor,cep telefonumun sesi karşı tarafa gitmiyor, zil sesi çıkmıyor, wi-fi çekmiyor yada şebekem az çekiyor gibi şikayetleriniz varsa büyük bir ihtimalle şarj soketi bordunun değişmesi gerekmektedir. Huawei  telefonunuzun şarj soketi orjinal olmayan şarj aleti kullanmak , cebimizde gözle görülmeyen yada görülen tozların dolması ile tıkanması ile yabancı madde girmesi, ıslak elle kulanımda giren sıvı teması ve şarj olurken düşme sonucunda yada zorla şarj aletini takma sonucunda kırılmadan dolayı bozulur. Bunun gibi yada benzeri durumlar için cihazınızı rahatlıkla Sultanbeyli teknik servisimize getirebilirsiniz.

Huawei Mate 20 Kasa Değişimi

Huawei Mate 20 cep telefonu kasa değişimi : Mağazamızda bütün model cep telefon orjinal arka kapak ve kasa değişimi 1 saat gibi bir zamanda orijinal kutudan çıkışı gibi siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.Cep telefonları fabrika çıkışı itibariyle metal görünümlü kasaya sahiptirler, kullanıma bağlı olarak bu telefon kasaları zaman zaman cepte taşıma esnasında anahtar bozuk para ve benzeri cisimler sayesinde çizilebilir düşme esnasında darbe izi görünümünü bozabilir Çirkin bi hale getirebilir. Böyle duruma uğrayan cep telefonlarınızın kasalarını servis orjinali kutusunu sıfırı ile değiştirerek ilk günkü yeni haline kavuşturuyoruz. Bunun için en kısa zamanda dükkanımıza uğramak Tarafımızca yapılan bütün ürünler mağazamızca garantilidir.

Huawei Mate 20 Yazılım Güncellemesi

Huawei Mate 20 cep telefonu yazılım yüklenmesi : Cep telefonunuz ister android ister ios ister windows olsun yazılım hatası olan rom dosyalarını güncellemede yarım kalmış hataları yada frp dediğimiz google play store hizmetlerinde kullandığımız şifresi unutulmuş hesap kaldırma , telefon kilidi , ekran şifresi işlemlerini cihazlarınızı orjinal bir sekilde özel boxlarıyla yazılımlarınız yüklüyoruz.Cep telefonunuz orjinal haline getiriyoruz. Yazılım süresi yaklaşık 2 saat gibi bi süre zamanında son buluyor orjinal yazılım orjinal rom dosyası ve tek yapmanız gereken Sultanbeyli teknik servis mağazamıza uğramanız.
Cihazınızı getirin kontrol edelim.

Güvenilir ve kaliteli hizmet vermekten gurur duyarız.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ BİZİM İÇİN EN ÖNEMLİ ETKENDİR.

Adres :  Alibaba iletişim SULTANBEYLİ Atlaspark avm karşısında opetin hemen arkasında

Dumlupınar cad. No:5/B

Tel : 0545.506.60.66 (7/24)

Yazar hakkında

Sultanbeyli Teknik Servis administrator

ALİ BABA GSM İletişim LTD. ŞTİ. ekran değişimi,Tablet ve cep telefonu tamirinde Türkiye rekorunu elinde bulunduran, garantili ve kesintisiz hizmet veren bir teknik servistir

19 yorum

❤️ Уведомление,на ваши данные прислали билет лото. Пройдите по ссылке > https://forms.yandex.ru/cloud/62b71344f542275611fa1bf9/?hs=2c045c64b166d47883466c122f7ab5a3& ❤️Yayın tarihi2:59 pm - Tem 15, 2022

5cwvta

🔥 Crystal want to meet you! More Info: https://letsg0dancing.page.link/go?hs=2c045c64b166d47883466c122f7ab5a3& 🔥Yayın tarihi6:41 pm - Ağu 24, 2022

stkglt

ClayYayın tarihi12:33 am - Eyl 17, 2022

I have not washed my hair for 4 months and I believe in little- no is that it has been formulated by a group
of black scientists and.

Feel free to surf to my web page :: diet reddit bilan soch to’kilishini teskari

RaquelYayın tarihi3:07 am - Eyl 17, 2022

Possíveis efeitos colaterais Embora os efeitos colaterais variem entre anticoncepcionais, aqueles que ocorrem com
mais frequência são dor de cabeça, náuseas, alteração
do fluxo menstrual, aumento do peso, alterações no humor e diminuição do
desejo sexual. Veja outros efeitos colaterais que
podem ocorrer e saiba o que fazer. Dúvidas mais comuns.

Feel free to surf to my blog – บทวิจารณ์การบำบัดด้วยคลื่นกระแทก

RaleighYayın tarihi1:37 pm - Eyl 17, 2022

Answer (1 of 2): It is better to take Tentex forte alone and see its effect after using it for 2­3months.

Moreover the ingredients Gokshuram, Kapikacchu in Confido are present in Tentex forte also.

Review my page; חומץ תפוחים יכול לגרום לטחורים

KassandraYayın tarihi11:39 pm - Eyl 17, 2022

A hajszálak elvékonyodása, lelapulása, töredezése,
hullása számtalan okból megtörténhet akármelyik életkorban.
A túl sok stressz, a kevés pihenés, lelki gondok,
betegségek, de hormonzavar is okozhatja. Ha szervezetünkben nincs elég A-, B5-, B6- és D-vitamin, ómega-3 zsírsav,
lizin, réz, magnézium, szelén, vas, kalcium.

Review my page – 쌀로 머리를 빨리 기르는 방법

PhoebeYayın tarihi12:57 am - Eyl 18, 2022

Wypróbuj polecane przez eZiko szampony na porost włosów
i ciesz się bujną fryzurą! PON-PT 98 Słownik chorób.

Feel free to surf to my web blog: 4c hajnövekedési tippek reddit

GabrielleYayın tarihi3:55 pm - Eyl 19, 2022

Pretty component to content. I simply stumbled upon your blog and in accession capital to
say that I get in fact enjoyed account your blog posts.
Anyway I’ll be subscribing for your feeds or even I achievement you get
entry to constantly fast.

my blog post :: постоянно обновляющаяся база ссылок

MoniqueYayın tarihi12:01 am - Eyl 20, 2022

Kendimi bildim bileli Türbanlı Öğretmenim Fatma ile seks yapmayı arzuluyordum.
Mankenlik Ajansı Bir mankenlik ajansından gizli çekim ses kaydı.

my web page … Satılık konut ankara

JackYayın tarihi4:25 pm - Eyl 22, 2022

Sitemizi ziyaret etmeyi unutma! seni bekleyen sürprizlerimiz var!!!:) (not +18)Namuslu seksi Türbanlı hatundan baş.

My web site: üçlü külot upskirt

KarriYayın tarihi10:42 am - Eyl 24, 2022

Japon Hizmetçi Kızlar Sansürsüz Amcığa Kayma mandingo pornosu Lesbian Videos.
2 ay ago. 0 Views 0 Comments 0 Likes. Japon kızlar aşırı derece de çıtırlar ve
bembeyaz tenleriyle oldukça güzeller.

GretaYayın tarihi11:43 pm - Eki 2, 2022

Welcome to the wonderful underwater sensual world, a one of
a kind place on the web for all lovers of the
submerged female forms. The water reveals the real hot of the woman’s body!

My blog … Çizgi Film Hentai 0239

AlyceYayın tarihi12:21 am - Eki 20, 2022

Bringing you the latest ManyVids videos for free,
amateur porn vids, real homemade videos, OnlyFans Siterip, naked photos set from Snapchat and more!

Purple_Bitch Sex.

Feel free to surf to my site – Cameron Diaz dan şoke eden itiraf! Ünlü olmadan önce

AnjaYayın tarihi12:11 pm - Eki 27, 2022

Hostes pornosu yaşli adamlar sikiyor annesine zorla tecavüz eden genç sahin k turkısh porno movies fıstık porna sikişiistiyorum.

Here is my web site … Amatör Saksocu Anne

TwylaYayın tarihi8:19 am - Kas 19, 2022

Büyükbaba Büyük Meme Genç Olgun Kadın Adam Genç Amatör Ebeveynler Tatilde Karşıtı Karşıtı Kobe
Tai. 6:00. Kılı Genç, Azgın Büyükbaba’dan Sözlü olarak Memnunum.
6:08. Dövmeli Genç.

Look into my homepage: Köylü Kızı Ayşenin

Hello World! https://tv80sf.com?hs=2c045c64b166d47883466c122f7ab5a3&Yayın tarihi8:33 am - Kas 20, 2022

g1j6qu

DawnYayın tarihi9:14 am - Kas 20, 2022

Watch Asyalı Anal porn videos for free, here on Discover the growing collection of high
quality Most Relevant XXX movies and clips.
No other sex tube is more popular and features
more Asyalı Anal scenes than Pornhub! Browse through our impressive selection of porn videos in HD quality on any device you own.

Here is my page … pdf meme şekillerinin kantitatif analizi

EuniceYayın tarihi9:02 am - Kas 21, 2022

BENTYL is an antispasmodic and anticholinergic (antimuscarinic) agent drug cannot
be directly compared to rates in the clinical trials of.

my web page … can dicycloverine 500 mg raise blood pressure

SanfordYayın tarihi12:53 am - Kas 23, 2022

This is “Abisi gidince evde sikiş başlıyor” by Ceyda Çelik on Vimeo, the home for high quality videos and the people who love them.

my web page: yalova daki orospular

Bir cevap yazın