Hakkımızda

hakkımızda Alibaba iletisim

hakkımızda Alibaba iletisim

HAKKIMIZDA

Hakkımızda ALİ BABA GSM İletişim LTD. ŞTİ. ekran değişimi ve cep telefonu tamirinde Türkiye rekorunu elinde bulunduran, garantili ve kesintisiz hizmet veren bir teknik servistir. Teknik servisimizde alanında uzman teknisyenler mevcuttur. Ekran değişimleri 20 dakika ila 40 dakika içerisinde gerçekleştirilmekte ve bu işlemler sırasında kesinlikle bilgileriniz silinmemekte, telefonunuzun performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmamaktadır.

EKRAN DEĞİŞİMİ

Firmamız  kırık ekran değişimi, kırık cam değişimi, kamera değişimi, batarya değişimi vb. konularda uzman teknik ekip ile çalışmaktadır. Teknik Servis gerektiren durumlarda Yaklaşık 30 dakika ile 1 saat arasında Ekran değişimi ve benzeri arızalarda kısa süre içerisinde  onarım sağlanmaktadır.

Not : Servisimizde Ekran cam değişimi yapılmaktadır. orjinal ekranınızın kalitesi yine devam etsin istiyorsanız gelin samsung cep telefonunuzun camını değiştirelim eski ilk gününe tekrar dönsün. Cam değişiminde sultanbeyli teknik servis tek adresimizdir.

Başka şubemiz yada adresimiz yoktur.

Not : Servisimizde  Bütün Samsung Modelleri Cam Değişimi yapılmaktadır.

GARANTİ

Tüm teknik onarımlarda ve yedek parça satışlarında 1 yıla varan belgeli garanti imkanı ile, TSE HYB standartlarında hizmet vermekteyiz.

Ekran değişimi Gerçekleşen cihazın zaman sürecinde yapılan bütün işlemlerin garantili olmasına ve Türkiye’de en iyi hizmet veren Teknik Servis ekibimizi göz önünde bulundurmak ister siz değerli müşterilerimize sonucu kısaca anlatıp teslim etmekteyiz

Samsung Cam değişimi için kaliteli bir değişim olmasını istiyor iseniz değerli müşterilerimizden 1 gün süre istenmektedir.

Cam değişimi riskli bir işlem gerektirmektedir.

Ekran kırılmasında firmamız sorumluluk kabul etmemektedir.

Güvenilir ve kaliteli hizmet vermekten gurur duyarız.

YEDEK PARÇA

Hakkımızda en iyi cep telefonu tamiri ya da en iyi teknik servis araması yapıyorsanız eğer şu anda en doğru yerdesiniz.

Hakkımızda Alibaba iletişim Sultanbeyli Teknik Servis 0 545 506 60 66

ALİBABA İletişim’de teknik ekibe getirilen cep telefonu,tablet veya bilgisayarı bütün ekranları orjinal servislerden temin edilerek teknik ekibimizin gerekli hassas kontrollerden geçerek servisimize alınmaktadır.

Ekranınızda kırık mı var yada ses var görüntü mü  yok. Cihazınızı getirin kontrol edelim. Ekran değişimi gerektiren durum söz konusu ise kontrol  ettikten 30 dakikada ile 45 dk içerisinde Uzman teknik ekibimizin deneyimi ile fabrikadan çıktığı hale geri döndürelim. Yanınızda yapılan öz güven gerektiren deneyimli çalışmamız sonucunda Hemen Teslim edilmektedir.

Hakkımızda Alibaba iletişim cep telefonu dükkanında, bilgisayar, tablet tamir alım-satım toptan ve parekende aksesuar satışlarımız mevcuttur.